Відбулося онлайн засідання ради керівників закладів освіти м. Славутича

29.04.2021 року відбулося онлайн засідання ради керівників закладів освіти м. Славутича.  На раді керівників розглянуті актуальні питання закінчення 2020/2021 навчального року та проведення зовнішнього незалежного оцінювання.  Значна увага приділена організації безпечного перебування дітей у закладах освіти, дотриманні вимог протиепідемічних заходів.

Т.в.о. начальника управління освіти Л.Живець наголосила на неухильному дотриманні мовного законодавства керівниками та працівниками закладів освіти в освітньому процесі та під час виконання посадових обов’язків. Звернула увагу на упорядкування територій закладів освіти в рамках проведення весняного двомісячника благоустрою «Славутицька толока».

Головний спеціаліст управління освіти Г.Сополєва інформувала про особливості запровадження в освітній процес електронних журналів та щоденників. Директор ЗЗСО №3 Г.Нашиба та заступник директора ЗЗСО №1 Т.Яковенко поділилися досвідом використання в роботі електронних журналів та щоденників, наголосили на проблемах та перспективах їх застосування в усіх класах.

На раді керівників були порушені питання закупівель та моніторингу забезпеченості освітнього процесу підручниками. (Протокол)