Наш заклад – це велика дружна сім’я учнів, педагогів і батьків, різні і неповторні, творчі і спортивні, активні і наполегливі, розумні і талановиті.

Команда закладу – це  46 кваліфікованих педагогів, відданих своїй справі.

Наша підтримка – це батьківська спільнота, що турбується про дітей, дбає про допомогу закладу, підтримує шкільні активності.

Наша місія:

Ми існуємо, щоб розвивати потенціал кожної дитини на принципах педагогіки партнерства.

Візія закладу:

Стати екошколою соціального успіху для кожної дитини.

У закладі створені умови для здобуття початкової, базової та повної загальної середньої освіти. Приміщення закладу – світла і простора триповерхова будівля,  52 навчальні кімнати, серед яких – класні та ігрові кімнати для початкової школи, кабінети предметного спрямування, інформатики, майстерні з трудового навчання, 2 спортивні зали, тренажерна зала.

До послуг дітей – бібліотека, читальна зала, медичний кабінет, їдальня, кабінети психолога і соціального педагога.

Освітній процес у закладі спрямований на формування ключових компетентностей учнів, що забезпечується через варіативність освітніх програм:

  • у початкових класах успішно впроваджуються, крім Типової програми Нової української школи, інноваційна освітня програма «Світ чекає крилатих» А.Цимбалару та інноваційний освітній проект «Я – дослідник 2.0» (сінгапурська математика);
  • учні 5-9 класів мають можливість поглиблено вивчати предмети за вибором, відвідувати факультативні заняття, курси з англійської, польської мови, медіаграмотності, психології;
  • у 10-11-х класах – програми профільного навчання: української та іноземної філології.

Для тих дітей, які бажають здобувати освіту за  індивідуальною освітньою траєкторією, організовується навчання за індивідуальною формою: екстернат, сімейна (домашня), педагогічний патронаж. Для дітей з ООП – інклюзивне навчання.

Пізнання навколишнього світу, незвіданих глибин науки і мистецтва, духовне збагачення дітей, формування лідерських якостей, м’яких навичок відбувається і через позаурочні шкільні активності: Освітній Хакатон, проєкти і челенджі, інтелектуальні ігри і свята, участь у роботі самоврядування.

Ми працюємо над створенням у закладі доброчесного середовища на основі спільних цінностей. Спільними зусиллями ми робимо все, аби наш заклад був територією успіху і комфорту, а життя в ньому – різноманітним і цікавим.

Бардакова Наталія

Інформація про заклад

Більше інформації про Славутицький ЗЗСО №1 можна отримати на офіційному сайті

На сайті можна дізнатись про освітні програми, стратегію розвитку закладу, розклад уроків, педагогічний колектив та багато іншого

Перейти на сайт ЗЗСО №1
520

Учнів

21

Клас

2

Інклюзивні класи

Інформація станом на 01.01.2023