Інклюзивно-ресурсний центр

Інклюзивно-ресурсний центр є установою, що утворюється з метою забезпечення права осіб з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти та інших закладах освіти, які забезпечують здобуття освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку особи (далі – комплексна оцінка) та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.

Завдання центру:

  • проводити комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку особи;
  • надавати психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги;
  • забезпечувати системний та кваліфікований супровід особи з особливими освітніми потребами.

 

В центрі обладнані кабінети фахівців (психологічний кабінет, логопедичний кабінет, дефектологічний кабінет, кабінет ЛФК, сенсорна кімната) для надання індивідуальної психолого-педагогічної допомоги, проведення групових психолого-педагогічних занять з особами з особливими освітніми потребами.

Хто може звернутись до інклюзивно-ресурсного центру: можуть звернутись батьки, які відчувають занепокоєння щодо розвитку особи, незалежно від наявності інвалідності чи встановленого діагнозу.

Комплексна  психолого-педагогічна оцінка та інші послуги ІРЦ надаються тільки на підставі заяви батьків (одного з батьків) або інших законних представників особи.

 

Установа працює в режимі п’ятиденного робочого тижня з 09:00 до 16:42.

Корекційно-розвивальна робота здійснюється за окремим графіком.

(04579)2-14-58
Кремер Дар’я

Інформація про заклад

Більше інформації про Славутицький Інклюзивно-ресурсний центр

На сайті можна дізнатись про освітні програми, стратегію розвитку закладу, педагогічний колектив та багато іншого

Перейти на сайт ІРЦ