Славутицький ЗЗСО №3

Славутицький ЗЗСО №3 сьогодні  активно веде свій власний офіційний веб-сайт,  сторінки в соціальних мережах (Facebook та Instagram). З 2020 року обрано і затверджено платформу для навчання з використанням дистанційних технологій Google Workspace. У минулому навчальному році було експериментально запроваджено електронні журнали і щоденники на платформі «Нові знання». Колективу вдалося створити найголовніше – поєднати зусилля тих, хто навчає, і тих, хто вчиться, у єдиному прагненні перетворити рідний заклад на острівець великих радощів для всіх її мешканців.

Особливу увагу наш заклад приділяє національно-патріотичному напрямку,  поглибленню вивчення культури і традицій українського народу (обрані відповідні факультативи), тому проводяться різноманітні заходи щодо відзначення пам’ятних та знаменних дат нашої держави.  Протягом багатьох років діє гурток військово-патріотичного напрямку «Сокіл», керівник – Дідовець В.М.

Сьогодні, у цей непростий час, під час повномасштабного вторгнення російської федерації, багато патріотів-випускників нашого закладу захищають нашу країну, а деякі ще з 2014 року. Є серед них, на жаль, і загиблі герої. Але попри все, ми віримо в нашу перемогу, тому активно долучаємося до волонтерської діяльності: проводимо благодійні акції, збираємо і відправляємо на фронт пакунки зі смаколиками і різними необхідними речами побуту, плетемо маскувальні сітки, учні малюють патріотичні малюнки захисникам, виготовляють поробки та ін.

04579 2-20-04
Нашиба Генадій

Інформація про заклад

Більше інформації про Славутицький ЗЗСО №3 можна отримати на офіційному сайті

На сайті можна дізнатись про освітні програми, стратегію розвитку закладу, розклад уроків, педагогічний колектив та багато іншого

Перейти на сайт ЗЗСО №3
513

Учнів

19

Класів

0

Інклюзивних класів

Інформація станом на 01.01.2023