Славутицький ЗЗСО №4

Славутицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 був відкритий 1 вересня 1998 року як перший україномовний заклад міста.

ЗЗСО №4 –  центр відродження рідної мови, літератури, історії, традицій. В основу виховної системи покладені вічні, загальнолюдські моральні цінності: Людина, Сім’я, Земля, Вітчизна, Знання, Творчість, Мир.

Заклад очолює Резан Олена Михайлівна.

У ЗЗСО №4 створені всі умови для надання освітніх послуг. Освіта доступна.  Для забезпечення інтересів учасників освітнього процесу організоване очне та індивідуальне навчання за однією з трьох індивідуальних форм: екстернатною (екстернатом), сімейною (домашньою) формою, педагогічним патронажем.

У закладі відкрито інклюзивні класи (у 2022/2023 – 13).  Діти з особливими освітніми потребами мають змогу перебувати в колективі, навчаються взаємодіяти один з одним, вибудовувати взаємини. Інклюзія розширює можливості всіх дітей і допомагає розвинути в них гуманність, толерантність. Педагоги, учні та батьки працюють над спільною метою – над доступною та якісною освітою всіх дітей.

Сім класів працює за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України». Учні проєктних класів активні, впевнені, самореалізовані, успішні. У Проєкті передбачено систему заходів, що спрямовані на формування в учнів дослідницької компетентності в єдності всіх її компонентів, створення умов для розвитку в учнів особистісних якостей (креативності, цілеспрямованості, наполегливості, відданості справі, впевненості у власних силах тощо). Динамічність уроків, насиченість інформацією, робота у підручниках – зошитах, елементи гри, змагань, завдання від професора Гранослова, Мудрої Сови та інших героїв  не залишають байдужими учнів. Дітям цікаво на уроках, комфортно, вони відчувають, що можуть бути успішними, а це – головне. Перебувати у «ситуації успіху» для дитини – це шлях до подолання усіх навчальних, а пізніше і життєвих перешкод.

Щорічно учні беруть результативну участь в учнівських олімпіадах та різноманітних конкурсах.

Гасло «Здоровим бути – модно!» є постійним та дієвим у житті ЗЗСО. Адже система оздоровчої роботи побудована на сучасних педагогічних технологіях, охоплює всі напрямки освітнього процесу. Здобувачі освіти – активні учасники багатьох фізкультурно-оздоровчих конкурсів.

Колектив закладу розуміє важливість реформування освіти та йде в ногу з часом. Як сонце і тепло необхідні для розквіту квітки, так любов, повага і беззастережне прийняття кожного є передумовами розквіту педагога-майстра, творчого вчителя, здатного виховати обдаровану особистість. Сьогодні в закладі освіти працює 60 учителів, завідувач бібліотеки, 25 осіб технічного персоналу.

Колектив Славутицького ЗЗСО № 4, як і раніше, у творчому пошуку, і його мрії спрямовані в майбутнє…

Резан Олена

Інформація про заклад

Більше інформації про Славутицький ЗЗСО №4 можна отримати на офіційному сайті

На сайті можна дізнатись про освітні програми, стратегію розвитку закладу, розклад уроків, педагогічний колектив та багато іншого

Перейти на сайт ЗЗСО №4
677

Учнів

24

Класи

13

Інклюзивних класів

Інформація станом на 01.01.2023