Славутицький ліцей

Славутицький ліцей – це дружня родина високопрофесійних педагогів, обдарованих учнів, які об’єднані однією ідеєю: Робити все, що можеш там, де знаходишся, використовуючи все, що маєш.

Ми організовуємо два ступені навчання: ІІ ступінь – І-ІІ курси, які відповідають 8-9 класам загальноосвітньої школи; ІІІ ступінь – ІІІ-IV курси, які відповідають 10-11 класам загальноосвітньої школи. До закладу приймаємо учнів на конкурсній основі.

Ми пропонуємо учням 8-9 класів поглиблене вивчення української мови та літератури, іноземної мови, математики, біології, хімії, інформатики, фізики.  Для учнів 10-11 навчання за профілями української або іноземної філології, математики, хіміко-біологічний, інформаційно-технологічний, фізичний.

Ми  розробили та впровадили систему управління якістю освітніх послуг, яка описує важливість відносин між суб’єктами освітнього процесу коротко і дуже ємно: «Заклад, батьки, учні є взаємозалежними, і взаємовигідні стосунки підвищують спроможність обох сторін створювати цінності та бути конкурентоспроможними на ринку освітніх послуг».

У 2011 році Міжгалузевим центром якості «ПРИРОСТ» було здійснено сертифікацію системи управління якістю Славутицького ліцею на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008. За результатами сертифікаційного аудиту прийнято позитивне рішення щодо відповідності системи управління якістю Славутицького ліцею вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008, виданий сертифікат відповідності.

Ми створили стабільну команду висококваліфікованих педагогів. 23 педагоги закладу переможці та лауреати конкурсів професійної майстерності обласного та  республіканського рівнів.

Ми впроваджуємо принцип ліцейської педагогіки:системне і органічне поєднання навчальної і науково-дослідницької діяльності через виконання щорічних творчих робіт ліцеїстами III курсу, конкурсу-захисту робіт учнів-членів МАН.

Ми  пропонуємо для задоволення індивідуальних потреб учнів:

  • експериментувати, досліджувати, перевіряти дію законів у фізичній лабораторії «Ерудит»;
  • участь у роботі лабораторії «Робототехніка»;
  • занурення у англомовне середовище на зустрічах клубу «Англійська з задоволенням» ;
  • викладання факультативів та спецкурсів, курсів за вибором.

Ми маємо належну матеріально-технічну базу, яка дозволяє ефективно та якісно організувати освітній процес. У ліцеї є 2 комп’ютерних  класи на 26 робочих місця. Загальна кількість комп’ютерів – 98, які мають доступ до мережі Internet. 15 навчальних кабінетів забезпечені інтерактивним обладнанням. У ліцеї є 21  програмний засіб, який постійно використовуються для вивчення навчальних предметів. З 2013 року реалізовується проект «Україна ІСУО (інформаційна система управління освітою).

Ми реалізовуємо авторську концепцію виховної роботи «Ми – ліцей, одна сім’я, і в цьому наша сила», яка передбачає реалізацію 9 виховних проектів.

Ми забезпечуємо якісну та ефективну підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання. Завдяки науково-організованому процесу освіти та самоосвіти учнів 13 випускників отримали максимальні 200 балів з математики, біології, хімії, української мови, географії. Спостерігається позитивна динаміка результативності  участі у ЗНО. Три роки поспіль за результатами зовнішнього незалежного оцінювання Славутицький ліцей знаходиться на 2,3 місцях у рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів Київщини.

Ми стабільно входимо  у  топ-200  шкіл України.

Ліцей – це ми – колектив педагогів, батьків та учнів, – які зібралися для того, щоб усі разом і кожен окремо змогли реалізувати ліцейський девіз:

Ми можемо навчити. Ми хочемо навчатися. Разом заради змін.

04579 2-22-60
Нечай Тетяна

Інформація про заклад

Більше інформації про Славутицький ліцей можна отримати на офіційному сайті

На сайті можна дізнатись про освітні програми, стратегію розвитку закладу, розклад уроків, педагогічний колектив та багато іншого

Перейти на сайт Славутицького ліцею
238

Учнів

12

Груп

0

Інклюзивних груп

Інформація станом на 01.01.2023